Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.01.27. 23:29

Jót nevettem a reklámon igazad van Ulbi! Mentem aludni Jó éjszakát mindenkinek! :lol: :lol:
Kata!
Igen, jópofa nagyon, de engem ezen kívül a tánc is lenyűgöz.
Jó éjszakát neked is!
Kép

jutka12
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.04.12. 23:12

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: jutka12 » 2016.02.06. 21:51

köszönöm, nagyon szép film . örülök h fordításotokkal láthattam!

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016.02.08. 20:30

Azt azért nem mondom, hogy minden kardozós tetszik, de az tény, hogy szeretem az ilyen kardozós időkre eső történelmi filmeket. A vívás amúgy is közel áll hozzám, mert valamikor (régen, a múltban :D) tőrvívó voltan 7 éven át.
De ez csak az egyik fele a történetnek, mert én a hosszú hajú pasikért is megveszek, s bár szépek ezek a fiúk rövid hajjal is, de hosszú hajjal még szebbek.

A fordításom jelenleg a Love Now sorozat további részeire korlátozódik. De talán a tavalyra tervezett filmjeimhez is hozzájutok valamikor.
Szia Ulbi!

Micsoda szépfiú felhozatal! Mind jó, egytől egyig, de eltartana egy darabig még, ha az összes hosszú hajú kedvencet kiraknánk. :)
Remélem, jól haladsz a fordítással. Én is el vagyok foglalva az enyéimmel. Mindketten el leszünk egy darabig, azt hiszem.

Az én aktuális hosszú hajúm...
Kép

És egy másik szépség...
Kép

Agacska72
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2014.12.31. 14:36

Re: Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

HozzászólásSzerző: Agacska72 » 2016.02.11. 21:22

Nagyon köszönöm a film fordítását.

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.02.12. 08:37

köszönöm, nagyon szép film . örülök h fordításotokkal láthattam!
Kedves Jutka!
Nagyon szívesen a fordítást :D
Örülök, hogy tetszett a film.

Kép Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.02.12. 09:23

Micsoda szépfiú felhozatal! Mind jó, egytől egyig, de eltartana egy darabig még, ha az összes hosszú hajú kedvencet kiraknánk. :)
Remélem, jól haladsz a fordítással. Én is el vagyok foglalva az enyéimmel. Mindketten el leszünk egy darabig, azt hiszem.

Az én aktuális hosszú hajúm...
Kép

És egy másik szépség...
Kép
Kedves Kriszti!
Hosszú hajú szép fiúk? Jöhetnek minden mennyiségben!!!! :lol: Ide vele mind!!! :lol:
Az első fiút láttam már egy sorozatban, jól játszott nagyon. A másikat nem ismerem (legalábbis azt hiszem)
Egyre idegesebb vagyok attól, hogy nem érek rá filmet nézni, mert vagy fordítás, vagy filmnézés. :D Pedig rengeteg van mostanában, ami arra érdemes. Jó lesz ez az idei év filmtermésben, legalábbis szerintem. Az az egy vigasztal, hogy Rita sorozatán kívül még egyiknek sincs meg végig a fordítása, így most úgysem lehetne maratonozni, majd csak később. De a következő fordulópontnál majd beiktatok egy kis szünetet a fordításban, hogy tartsak egy GIGA-maraton party-t és nem láttok egy (de lehet, hogy kettő) hónapig :D
Kíváncsi vagyok már arra a 6 sárkányra is, mert eddig csupa jót hallottam csak róla

Kép
Kép

Avatar
Ulbi
Hozzászólások: 917
Csatlakozott: 2014.12.31. 10:39

Re: Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

HozzászólásSzerző: Ulbi » 2016.02.12. 09:33

Nagyon köszönöm a film fordítását.
Kedves Agacska!
Nagyon szívesen :D
Remélem, hogy neked is tetszett

Kép Kép Kép
Kép

Kriszti007
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2014.12.31. 07:43

Re: Memories of the Sword

HozzászólásSzerző: Kriszti007 » 2016.02.15. 17:10

Kedves Kriszti!
Hosszú hajú szép fiúk? Jöhetnek minden mennyiségben!!!! :lol: Ide vele mind!!! :lol:
Az első fiút láttam már egy sorozatban, jól játszott nagyon. A másikat nem ismerem (legalábbis azt hiszem)
Egyre idegesebb vagyok attól, hogy nem érek rá filmet nézni, mert vagy fordítás, vagy filmnézés. :D Pedig rengeteg van mostanában, ami arra érdemes. Jó lesz ez az idei év filmtermésben, legalábbis szerintem. Az az egy vigasztal, hogy Rita sorozatán kívül még egyiknek sincs meg végig a fordítása, így most úgysem lehetne maratonozni, majd csak később. De a következő fordulópontnál majd beiktatok egy kis szünetet a fordításban, hogy tartsak egy GIGA-maraton party-t és nem láttok egy (de lehet, hogy kettő) hónapig :D
Kíváncsi vagyok már arra a 6 sárkányra is, mert eddig csupa jót hallottam csak róla
Kedves Ulbi!
Remélem, egyszer lesz időd filmezni is. Ismerős ez az érzés, néha én is irigy vagyok azokra, akik sokat filmezhetnek, viszont már eljutottam arra a szintre, hogy én nem tudok nagyon nyugodtan filmezgetni, mert piszkál a fordítás, tennem kell valamit mindig. Szóval elromlottam ezen a téren. :) Egyébként meg mi is sorozatozunk mindig, fordítás közben. :D Ha lesz szabad majdnem két órád, szeretettel várlak egy igazán bolondos filmemhez, ami nemsokára kikerül majd. A 6 sárkány kicsit hosszabb falat lesz, arra több időt kell majd szakítanod. Hátha a Giga party-ba belefér az is, de akkor tényleg nem látunk majd hónapokig. ;)

Raczka
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.01.09. 23:26

Re: Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

HozzászólásSzerző: Raczka » 2016.02.15. 20:30

Nagyon szépen köszönöm a feliratot! ;-)

Szilvi39
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.02.05. 17:47

Re: Memories of the Sword * koreai film * Ulbi

HozzászólásSzerző: Szilvi39 » 2016.02.18. 19:38

Köszönöm a filmet, nagyon jó!


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég