Paji * japán film * zolko07

A fansub csoport tagjai által ázsiai filmekhez készített feliratai.

Moderátorok: Vandi, doramaforever

Vandi
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2014.12.31. 12:01

Paji * japán film * zolko07

HozzászólásSzerző: Vandi » 2020.08.01. 20:05

Kép

Momo esküvője naplán visszaemlékezik 5 éves korára, amikor szülei halála után anyai nagyapja vette át a szerepüket a szomszédok segítségével. Paji-nak nevezte el, mert papája és nagyapja volt egy személyben. Jól megvoltak így kettesben, bár a nagyapa szívbeteg volt.
Egyik nap azonban megjelentek a kislány apai nagyszülei, hogy magukhoz vegyék Momot, mert ők jobb anyagi helyzetben voltak.
A film a nagyapa és unokája kapcsolatáról szól.

Letöltés Fordította ZOLKO
Csatolmányok
Paji_z.srt
(89.48 KiB) Letöltve 1065 alkalommal.

cinke
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2016.06.30. 21:15

Re: Paji * japán film * zolko07

HozzászólásSzerző: cinke » 2020.08.02. 11:34

Kedves Vandi, köszönöm hogy lefordítottad ennek a kedves és szívet melengető filmnek a feliratát. Munkád nélkül nyilván soha nem került volna elém a film, s akkor egy szép élménnyel lettem volna szegényebb annál is inkább, mert most a szorgos kutatás dacára is alig találtam a filmnek nyomát a neten. Ritkán nézek japán alkotást, ezért mindig újra rácsodálkozom, hogy még a koreainál is szikárabban mutatják meg az érzéseiket. Érvényes ez erre a filmre is, bár kevésbé, mint az általam korábban látottakra. Itt a kislány is, nagypapája is egész "bőbeszédűen" avatják a nézőt egymás iránti szeretetük eltéveszthetetlen jeleibe. Kobayashi Seiran, az unoka szerepében bájos és rendkívül ügyes. Olyan természetességgel mozog a kamera előtt, hogy nem győztem ámulni, bár ebben a teljesítményben nyilván közrejátszott a rendező remek színészvezetése is. Nem kevésbé élvezetes a nagypapa figurája. A karaktert Ito Shiro formálta meg igazán szeretnivalóan.

Minden ide betévedőnek melegen ajánlom a filmet!

Kép

cinke
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2016.06.30. 21:15

Re: Paji * japán film * zolko07

HozzászólásSzerző: cinke » 2020.08.03. 15:39

Bocsánatot kérek, és egyúttal köszönetet mondok zolkónak a filmért és a feliratért! Mikor letöltöttem, még nem volt feltüntetve a fordító neve, ezért hittem, hogy Vandi munkája. :)


Vissza: “Filmek”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron